Úvodní stránka
Zadlabané schody Sedlové schody Třmenové schody Vřetenové schody Točité schody Zábradlí Nerezové zábradlí Sloupky
Profil firmy Kontakt Firemní zástupci Novinky
Cenová poptávka Fotogalerie schodišť
. . . Profil firmy

Vážení obchodní přátelé,
vítejte na internetových stránkách společnosti Trepp-art s.r.o.

výrobní budovy
výrobní budovy

Firma Trepp-Art s.r.o. je od svého založení v roce 2002, specializovaná na zakázkovou výrobu dřevěných schodišť. Výrobní prostory firmy se nachází na pomezí Čech a Moravy ve městě Moravská Třebová. V současné době exportuje f irma více než dvě třetiny své produkce na zahraniční trhy, především do Německa, Rakouska, Itálie a dalších. zemí.

řemeslná dílna
řemeslná dílna


Spolupracuje s celou řadou významných západoevropských schodišťářských firem. Již za krátkou dobu od svého vzniku se tak zařadila mezi významné výrobce schodišť v Evropě. Na tuzemském trhu firma přináší zákazníkům kompletní servis od návrhu, vlastního zaměření až po kompletní montáž u zákazníka. Schodiště jsou vyráběna za použití moderních technologií.
CNC obráběcí centrum
CNC obráběcí centrum

Kompletní zpracování a návrh je realizován pomocí specializovaného počítačového programu. Výroba konstrukčních prvků je prováděna na CNC obráběcím centru, jenž zaručuje dodržení rozměrové přesnosti vyráběných dílců.
výroba dílců
výroba dílců
lakování dílců
lakování dílců


Detaily a atypické doplňky jsou dopracovávány rukama zkušených řemeslníků. Každé vyrobené schodiště je před finální povrchovou úpravou sestaveno a následně je provedena pečlivá kontrola požadovaných parametrů a kvality schodiště se všemi detaily.
Certifikát výrobku
 
certifikát
 
  aktualizováno 2.10.2007
copyright © Trepp-Art s.r.o.