Úvodní stránka
Zadlabané schody Sedlové schody Třmenové schody Vřetenové schody Točité schody Zábradlí Nerezové zábradlí Sloupky Druhy a typy materiálů
Profil firmy Kontakt Obchodní zastoupení Novinky
Cenová poptávka Fotogalerie schodišť
. . . Točité schody
V sortimentu dřevěných schodišť vyrábíme všechny konstrukční typy a tvary. V používaných materiálech se soustřeďujeme na kvalitní dřevěné masivní desky v tloušťkách 40 - 50 mm, zajišťující tvarovou stálost schodišťových dílů v běžně dostupných dřevinách : buk, dub, jasan, javor, třešeň, modřín, borovice, smrk. Tvary schodišť můžete shlédnout také v naší fotogalerii.
 

Točité schody


Točité schody mají konstrukci stejnou jako schody zadlabané, tedy schodnice s dlaby pro stupně, ale právě tvar a technologický postup výroby je zcela odlišuje. Požadovaný tvar ohnutí se zajišťuje lepením několika vrstev na sebe. Vnitřní část popřípadě i vnější je tvořena zábradlím se zadlabanou schodnicí ukončená sloupy. Výplně zábradlí jsou dole zavrtány do hrany schodnice a nahoře do spodní hrany madla.Točité schody tvoří nejdražší variantu z celé naší nabídky.
Točité schody

 

Používané materiály :
Vše je vyráběno z masivních lepených desek tl. 40 nebo 50 mm z průběžného [průběh] nebo délkově napojovaného [parket] materiálu v kvalitativních třídách dle požadavku zákazníka.
Veškeré použité materiály splňují přísná kritéria na stabilitu a pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole.
Vybrané druhy dřevin

Buk parket

Buk parket

Buk průběh

Buk průběh

Buk parket B/C

Buk parket B/C

Jasan průběh

Jasan průběh

Dub parket

Dub parket

Dub průběh

Dub průběh

Borovice průběh

Borovice průběh

Javor průběh

Javor průběh

Javor parket

Javor parket

Smrk průběh

Smrk průběh

 
Povrchová úprava schodiště je provedena vysoce kvalitním dvousložkovým polyuretanovým bezbarvým lakem, který ochrání a zvýší stabilitu použitého materiálu. Umožňuje tak běžný úklid prováděný v interiéru. Lak je vodozdorný.
 
Rozsah nabízených služeb:
  •  návrh, projekt schodiště, poradenství
  •  zaměření schodiště u zákazníka na stavbě
  •  výroba
  •  odborná montáž po celé ČR
Technologie výroby: začíná tvorbou projektu schodiště specializovaným softwarem, opracováním jednotlivých dílů na CNC obráběcím centru, sestavením schodiště a řemeslným zpracováním detailů.
V konečné fázi jsou díly nalakovány, zabaleny a označeny pro expedici.
 
Ceny: všechna nabízená schodiště jsou vyráběna na míru, cenovou nabídku zpracujeme na základě stavebního projektu nebo výkresu od zákazníka. Cenu schodiště ovlivňuje především tvar, typ a použitý materiál. Cena za montáž se uvádí zvlášť.
 
Dodací lhůty: 8 - 10 týdnů od složení zálohy.
 
Platební podmínky: 50 % záloha před započetím výroby, 50 % v hotovosti při převzetí díla.
Záruka: na naše schodiště poskytujeme záruku 40 měsíců od převzetí díla.
 
Další informace poskytneme na tel: čísle 461 319 065, Fax 461 318 078, E-mail info@trepp-art.cz , nebo u zástupců naší firmy. Osobní návštěva možná po telefonnické domluvě.
 
 
  aktualizováno 2.10.2008
copyright © Trepp-Art s.r.o.