Úvodní stránka
Zadlabané schody Sedlové schody Třmenové schody Vřetenové schody Točité schody Zábradlí Nerezové zábradlí Sloupky Druhy a typy materiálů
Profil firmy Kontakt Obchodní zastoupení Novinky
Cenová poptávka Fotogalerie schodišť
. . . Vřetenové schody
V sortimentu dřevěných schodišť vyrábíme všechny konstrukční typy a tvary. V používaných materiálech se soustřeďujeme na kvalitní dřevěné masivní desky v tloušťkách 40 - 50 mm, zajišťující tvarovou stálost schodišťových dílů v běžně dostupných dřevinách : buk, dub, jasan, javor, třešeň, modřín, borovice, smrk. Tvary schodišť můžete shlédnout také v naší fotogalerii.
 
Vřetenové schodiště


Vřetenové schody jsou typické svým upevněním stupňů na středovém sloupu. Venkovní část je tvořena jen zábradlím nebo zábradlím se zadlabanou schodnicí. Výplně zábradlí jsou dole zavrtány do plochy stupňů nebo hrany schodnice a nahoře do hrany madla.Základní nabídku tvoří vřetenové schodiště typ VD1, celodřevěné s hladkými výplněmi průměru 25 mm a typ VN1, kde jsou mimo dřeva použity nerezové výplně průměru 20 mm. Prospekt 1 ve formátu .pdf , 25kb. Další typy z naší nabídky tvoří různé kombinace dřeva a nerezového provedení středového sloupu doplněné vybranými tvary výplní. Prospekt 2 ve formátu .pdf , 36kb.

typ VD1 typ VN2
typ VD1
typ VN2
Vřetenové s nerezovým zábradlím

Používané materiály :
Vše je vyráběno z masivních lepených desek tl. 40 nebo 50 mm z průběžného [průběh] nebo délkově napojovaného [parket] materiálu v kvalitativních třídách dle požadavku zákazníka.
Veškeré použité materiály splňují přísná kritéria na stabilitu a pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole.
Vybrané druhy dřevin

Buk parket

Buk parket

Buk průběh

Buk průběh

Buk parket B/C

Buk parket B/C

Jasan průběh

Jasan průběh

Dub parket

Dub parket

Dub průběh

Dub průběh

Borovice průběh

Borovice průběh

Javor průběh

Javor průběh

Javor parket

Javor parket

Smrk průběh

Smrk průběh

 
Povrchová úprava schodiště je provedena vysoce kvalitním dvousložkovým polyuretanovým bezbarvým lakem, který ochrání a zvýší stabilitu použitého materiálu. Umožňuje tak běžný úklid prováděný v interiéru. Lak je vodozdorný.
 
Rozsah nabízených služeb:
  •  návrh, projekt schodiště, poradenství
  •  zaměření schodiště u zákazníka na stavbě
  •  výroba
  •  odborná montáž po celé ČR
Technologie výroby: začíná tvorbou projektu schodiště specializovaným softwarem, opracováním jednotlivých dílů na CNC obráběcím centru, sestavením schodiště a řemeslným zpracováním detailů.
V konečné fázi jsou díly nalakovány, zabaleny a označeny pro expedici.
 
Ceny: všechna nabízená schodiště jsou vyráběna na míru, cenovou nabídku zpracujeme na základě stavebního projektu nebo výkresu od zákazníka. Cenu schodiště ovlivňuje především tvar, typ a použitý materiál. Cena za montáž se uvádí zvlášť.
 
Dodací lhůty: 4 - 5 týdnů od složení zálohy.
 
Platební podmínky: 50 % záloha před započetím výroby, 50 % v hotovosti při převzetí díla.
Záruka: na naše schodiště poskytujeme záruku 40 měsíců od převzetí díla.
 
Další informace poskytneme na tel: čísle 461 319 065, Fax 461 318 078, E-mail info@trepp-art.cz , nebo u zástupců naší firmy. Osobní návštěva možná po telefonnické domluvě.
 
 
  aktualizováno 2.10.2008
copyright © Trepp-Art s.r.o.